Campanie Zilele gatitului Foa
Contul meu
Cosul meu
Te rugam sa astepti...
Cea mai variata gama de produse*

Vanzari Corporate - Business to Business

Vanzari Corporate - Business to Business

Divizia B2B ofera partenerilor de afaceri solutii dedicate care raspund atat nevoii companiilor de a avea un partener regional care sa le livreze 'la cheie' solutii 100% personalizate, cat si nevoii de optimizare a costurilor totale.

Peste 3.000 de companii din Romania au ales serviciile Altex datorita increderii in modelul de business pe care il aplicam cu succes de peste 20 ani dar si datorita resurselor specializate, dedicate portofoliului de clienti B2B.

Pachetul de servicii destinat clientilor B2B cuprinde:

  • Account Manager Regional dedicat
  • SEAP – suntem prezenti in Sistemul Electronic de Achizitii Publice
  • Solutii complete pentru infrastructura proprie de electroIT a companiilor si institutiilor publice
  • Solutii de finantare potrivite fiecarei companii
  • Livrare gratuita oriunde in Romania catre una sau mai multe locatii
  • Livrare 'Same Day' in Bucuresti pentru toate comenzile confirmate pana in ora 13:00
  • Rezervarea produselor in magazin – ridicarea produselor comandate din oricare din cele peste 100 magazine
  • Asigurarea bunurilor mobile achizitionate (Mobile Protect)
  • Extinderea garantiei produselor achizitionate
  • Carduri cadou omnichannel pentru campanii de marketing respectiv bonusare a angajatilor
  • Servicii de instalare a echipamentelor

 

Cine sunt clientii nostri:

  • Companii din toate domeniile de activitate: energie, constructii, farma, banci, FMCG, HoReCa, agentii marketing, producatori soft, agricultura, transport & logistica, fashion, institutii de stat, fundatii, etc.

 

Solutiile oferite:

  • Idei / solutii pentru motivarea fortei de vanzari
  • Idei / solutii pentru crearea de campanii marketing dedicate clientului final
  • Solutii pentru o infrastructura completa la cele mai mici costuri

 

Contact:

 

E-mail

Telefon

Persoana contact

Ofertare specializata licitatii publice

seap@altex.ro

0757.102.319

Sediul central

Regiunea Bucuresti, Ilfov, Caras-Severin, Mehedinti, Gorj, Valcea, Arges, Dolj, Olt

corporate@altex.ro

021.206.20.00

Sediul central

Regiunea Suceava, Botosani, Neamt, Bistrita Nasaud, Harghita

paula.postelnicu@altex.ro

0756.031.254

Paula Postelnicu

Regiunea Iasi, Vaslui, Bacau

ciprian.nalbaru@altex.ro

0756.073.420

Ciprian Nalbaru

Regiunea Cluj, Salaj, Maramures, Satu Mare, Mures

alin.cocoara@altex.ro

0756.073.434

Alin Cocoara

Regiunea Constanta, Tulcea, Braila, Galati

remus.popescu@altex.ro

0756.073.662

Remus Popescu

Regiunea Brasov, Covasna

sorin.coleasa@altex.ro

0756.074.636

Sorin Coleasa

Regiunea Arad, Timis, Bihor,

calin.moza@altex.ro

0756.073.442

Calin Moza

Regiunea Hunedoara, Alba, Sibiu

petrut.stefanescu@altex.ro

0756.074.535

Petrut Stefanescu

Regiunea Dambovita, Prehova, Buzau, Vrancea, Ialomita, Calarasi, Giurgiu, Teleorman

alexandru.koretzcki@altex.ro

0755.069.737

Alexandru Koretzcki